Odpylacze nederman

Odpylacze workowe, dzięki wysokiemu asortymentowi w świadomości worków filtracyjnych z bogatych dokumentów a o oryginalnym kształcie i różnorodnym systemie czyszczenia, zaczynając od mechanicznego po system przedmuchowy i leczenie brudu sprężonym powietrzem, znajdują swoje zastosowanie niemal w dowolnej gałęzi przemysłu, w jakim stoi kłopot z złym powietrzem występującym w procesie przemysłowym.

Bardzo atrakcyjne - filtry modułowe, które użytkowane są najczęściej w części drzewnej i meblarskiej, bardzo dobro robią swoją wartość i przy odciąganiu różnych rodzajów pyłów, np. papier, tworzywa sztuczne, itp. W swojej ofercie mamy zarówno wielkie firmy modułowe mogące obsługiwać wielkie hale produkcyjne kiedy także słabe odpylacze stacjonarne wykorzystywane indywidualnie dla niektórych maszyn.

Odpylacze kartridżowe mimo małych gabarytów cechują się wielką powierzchnią filtracyjną. Wykorzystywane są do suchych i małych pyłów. Odpylacze kasetonowe są używane w filtracji przemysłowej o małych stężeniach pyłów. Z koncentracje na prostą sieć są szeroką powierzchnię filtracyjną.

Znacznie duża gama proponowanych odpylaczy pozwala nam dobry dobór maszyny do spraw klienta. Więcej danej o swej ofercie można zyskać na naszej stronie internetowej lub łącząc się z nami bezpośrednio.

Oferowane przez nas dania odpylające są wygodne w grupie przeciwwybuchowej co oznacza, że to odpylacz wykonany razem z przepisami wprowadzonymi w unijnej dyrektywie atex, z angielskiego "atex dust collector".

Zastosowanie: - pyły, trociny, wióry wychodzące z obróbki drewna - pył szlifierski z opiłkami różnorodnych materiałów - mgła olejowa, itp.

Zachęcamy do poznania się z nowoczesnym odpylaczem filtracyjnym o modułowej konstrukcji, który dzięki swojej stabilnej budowie, wielofunkcyjności, możliwości korzystania różnych konfiguracji, sposobie opróżniania oraz czyszczenia rękawów filtracyjnych, znajdzie oraz w Twojej jednostce wykonanie i da utrzymać w nim czystość, a w toku zimy w trybie recyrkulacyjnym odzyska ciepłe powietrze z powrotem na halę.