Zalaczam po angielsku

Dystrybucja napięcia i skomunikowanie wszystkich systemów prowadzenia w najbardziej złych powodach jest dodatkowa. Gdyby nie poradzą sobie inne złącza, na może w takich najbardziej szkodliwych warunkach poradzi sobie złącze eXLink. Co wtedy istnieje zbyt złącze i czemu jest tak bardzo efektywne?

Złącze eXLink kupi na elastyczne zasilanie, a i dużo dobrą komunikację całych systemów zarządzania, które wiedzą się w wszystkim pomieszczeniu, gdzie po prostu można również powinien takie złącze wykorzystać. Świetnie zbiera się chociażby w takich niekorzystnych obszarach wybuchowych jak strefy 1, 2, 21 i 22. Istnieją dwa rodzaje takich złączy - czterobiegunowe i siedmio oraz sześciobiegunowe.

Złącze eXLink 4-biegunowe oraz PE to szeroki system, który pozwoli na stosowanie i rozłączanie wielu różnych urządzeń elektrycznych. Jest wszystkie możliwe gniazda i dobre wtyki dla tak zwanych sygnałów niskonapięciowych magistralowych. Warto zauważyć, że przesył zasilania dokonuje się aż do 250V AC/10 I dla tworzywa sztucznego oraz mosiądzu niklowanego, a też dla gościliśmy nierdzewnej.

Szybko złączki exlink mają ogrom możliwości podłączenia oraz rozłączenia. Nie narzeka ponad obowiązku wyłączania wykonującego w możliwościom okresie urządzenia, co wyjątkowo ułatwia pracę. Wszystkie są przeprowadzone w modelu, który ma stopień ochrony IP66/IP68. Złącza idealnie pracują w temperaturze podnoszącej się od –55, a kończącej na +70°C, zatem w warunkach ekstremalnego zimna oraz ciepła. Dzięki temu, że posiadają obudowę wykonaną z takich materiałów jak stal nierdzewna lub niklowany mosiądz są bardzo wytrzymałe na jakieś uszkodzenia. Mogą liczyć maksymalnie 7 lub 6 biegunów albo 4 bieguny oraz PE. Są chętnie grane w górnictwie, ponieważ produkt jest specjalistyczne certyfikaty górnicze EX I M2. Nie zmuszają i pozwolenia na akcję pod napięciem.

Połączenie całych systemów dzięki złączom exlink jest rzeczywiście bardzo bogate i popularne i trwałe.